14.10.2019.
Make Up In The City: Taksi izazov sa Teom
Prethodnu sezonu obeležili su dewy look, hajlajter na raznim mestima po licu, buttery skin trend i mnogi drugi, gde je poenta da ti se lice presijava, izgleda što svežije i što blistavije. Međutim, nisu svi trendovi predviđeni za sve tipove kože, ali ni za sve periode u toku godine, pa je tako došlo vreme za mat izgled, koji naročito pogoduje masnijem tipu kože.
Ovoga je svesna i fantastična Adriana Lima, koja je u ovoj Make Up In The City epizodi, preslatkoj Tei Dujmić, zadala izazov da kreira savršeni mat look, ali u veoma kratkom periodu, dok taksimetar ne otkuca 1000 dinara. Pogledaj u sledećem videu kako se Tea snašla:
Za savršen mat ten – tečni puder Maybelline New York Fit Me
Kako Tea ima tamniji ten, ona je u makeup koferčetu našla nijansu Maybelline New York Fit Me pudera koja odgovara njenoj boji kože, u broju 119. Prvo je nanela puder na dlanove, pa je onda prstima krenula lagano da ga nanosi na lice, utrljavajući ga na obraze. Nije joj se baš dopalo to što nema ogledalo pri ruci ali se zato snašla i iskoristila retrovizor kod vozača.
Kompaktni puder – Maybelline New York Fit Me
Teu je posebno obradovalo to što je u makeup koferčetu našla i kompaktni puder Maybelline New York Fit Me sa ogledalcetom i sunđerićem za lakše nanošenje, koji joj je pomogao da matira tečni puder koji je nanela, ali i da popuni praznine koje je eventualno preskočila kada je bez ogledala nanosila tečni puder.
Prekrij podočnjake u trenu – Maybelline New York Anti Age Eraser korektor
Iako mnoge devojke nanose korektor pre pudera, Tea se odlučila za varijantu koju praktikuju profesionalni šminkeri i nanela je korektor posle pudera. Nanošenje Maybelline New York Fit Me pudera omogućilo joj je da prekrije vidljive podočnjake.
Fiksiranje makeup-a u trenu – Maybelline New York Lasting Fix Spray
Za sami kraj izazova, Tea je fiksirala svoj makeup uz pomoć Lasting Fix fiksatora za šminku, koji je poprskala po licu.
Nagrada za ispunjeni zadatak – Tein omiljeni mat karmin
Tea se kune u nude makeup i što prirodniji izgled lica, pa ne čudi što je njen omiljeni mat tečni ruž, baš ovaj Maybelline New York Superstay Matte Ink, u nijansi 65. Pored toga što je postojan i što ne isušuje usne, izuzetno se lako nanosi zahvaljujući njegovoj specifičnoj četkici u obliku strele.
Kako se tebi čini ovaj Tein mat look? Piši nam u komentarima!
Pogledaj još: Make Up In The City: Ena Luna u taksi izazovu
Za ovaj izgled preporučujemo
-
Maybelline New York Fit Me Matte 119
Poručite odmah -
Maybelline New York Fit Me Powder 120
Poručite odmah -
Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Neutralizer
Poručite odmah -
Maybelline New York Lasting Fix
Poručite odmah -
Maybelline New York Superstay Matte Ink Seductress
Poručite odmah -
Maybelline New York Fit Me 130
Poručite odmah -
Maybelline New York SuperStay Matte Ink Ruler
Poručite odmah -
Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Ivory
Poručite odmah
povezane vesti